Apartmány v Ostrave

Potrebujete ubytovanie v Ostrave vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov v Ostrave. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
Zoradiť podľa:


20 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 

1. Deluxe Apartment Hornopolní 

Foto: Deluxe Apartment Hornopolní
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Deluxe Apartment Hornopolní is set in Ostrava, 1.2 km from Stodolní Street and 4.3 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice, in an area where hiking can be enjoyed. With garden views, this accommodation offers a balcony. This apartment is fi


2. Superior Apartment Zámecká 

Foto: Superior Apartment Zámecká
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Superior Apartment Zámecká is set in Ostrava, 600 metres from Stodolní Street and 5 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice, in an area where hiking can be enjoyed. It features garden views and free WiFi throughout the property. The apartme


3. Apartments Ostrava Vítkovice StarStarStar

Foto: Apartments Ostrava Vítkovice
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmány Ostrava Vítkovice sa nachádzajú v Ostrave, 500 m od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Stodolní ulica je vzdialená 2,3 km.


4. Penzion ARCO 

Foto: Penzion ARCO
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
88 %

Penzión ARCO v Ostrave poskytuje ubytovanie s kuchynkou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí i chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Každé ráno sa tu podávajú kontinentálne raňajky.


5. Penzion Exotic 

Foto: Penzion Exotic
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
81 %

Penzión Exotic sa nachádza 15 minút chôdze od centra Ostravy. Má vlastné parkovisko, svieži vnútorný dvor a ponúka vám ubytovacie jednotky s TV a vlastnou kúpeľňou.

Izby

Jednolôžková izba
osoba30 - 32 EUR za noc
Apartmán (2 dospelí)
osoby37 - 37 EUR za noc
Apartmán (3 dospelí)
osoby55 - 55 EUR za noc

6. Penzio Ostrava 

Foto: Penzio Ostrava
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
92 %

Ubytovacie zariadenie Penzio Ostrava Koblov sa nachádza v Ostrave, 3 km od Hlavnej železničnej stanice. Ponúka ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi a zariadenou terasou.

Izby

Štúdio s terasou
osoby32 - 42 EUR za noc
Velký studiový apartmán s terasou
osoby36 - 58 EUR za noc

7. Apartman Bed 

Foto: Apartman Bed
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán Bed sa nachádza v Ostrave, 2,8 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolná oblasť Vítkovic a 4,4 km od ulice Stodolní. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou.

Izby

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc
Štvorlôžková izba so spoločnou kúpeľňou
osoby0 - 0 EUR za noc
Suita s 2 spálňami a spoločnou kúpeľňou (7 dospelých)
osôb0 - 0 EUR za noc
Suita s 2 spálňami a spoločnou kúpeľňou (8 dospelých)
osôb120 - 120 EUR za noc

8. Apartment Belvedere 

Foto: Apartment Belvedere
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Belvedere sa nachádza v Ostrave, 1,8 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice. Ulica Stodolní je vzdialená 2 km. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


9. ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤ StarStarStarStar

Foto: ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Ubytovacie zariadenie ❤❤❤ Fifty Shades of Gray studio, Ostrava city center ❤❤❤, sa pýši terasou a nachádza sa v Ostrave, 16 minút chôdze od ulice Stodolní a 2,8 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice.


10. Apartmán Moravská Ostrava 

Foto: Apartmán Moravská Ostrava
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmán Moravská Ostrava sa nachádza v Ostrave, 500 metrov od ulice Stodolní a 2,4 km od Národnej kultúrnej pamiatky v Dolných Vítkoviciach. Apartmán ponúka výhľad na mesto a je vzdialený 1,1 km od Hlavnej autobusovej stanice v Ostrave.


11. Trio Apartments 

Foto: Trio Apartments
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
95 %

Ubytovacie zariadenie Trio Apartments sídli v Ostrave a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.


12. Apartment Sova 

Foto: Apartment Sova
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Sova ponúka ubytovanie so záhradou v Ostrave, 2,4 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice, 4 km od ulice Stodolní, 2 minúty chôdze od ostravskej Arény a 3,4 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava.

Izby

Apartmán
osoby46 - 46 EUR za noc

13. VITOM Apartments Ostrava StarStarStar

Foto: VITOM Apartments Ostrava
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmány VITOM Ostrava sa nachádzajú v Ostrave, 500 m od Stodolní ulice a 1,5 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie.


14. Stylový Apartment Ostrava 

Foto: Stylový Apartment Ostrava
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Stylový Apartment Ostrava se nachází v Ostravě, 2,5 km od Stodolní ulice. Tento nekuřácký apartmán nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a neplacené soukromé parkoviště.


15. STING Boutique Apartments 

Foto: STING Boutique Apartments
Izieb: 8
Hodnotenie hostí
96 %

Ubytovacie zariadenie STING Boutique Apartments sa nachádza v Ostrave a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a kuchyňou. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí i chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica.


16. Sunny Apartment Ostrava Center StarStarStarStarStar

Foto: Sunny Apartment Ostrava Center
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Tento apartmán se nachází v Ostravě, 1,1 km od ulice Stodolní, 600 metrů od Komenského sadů, největšího parku v Ostravě, a 2,8 km od národní kulturní památky Dolní Vítkovice.


17. Luxury Apartments Ostrava StarStarStar

Foto: Luxury Apartments Ostrava
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
92 %

Ubytovacie zariadenie Luxury Apartments Ostrava sa nachádza v Ostrave, 1 km od ulice Stodolní a 2,3 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice. Využívať tu môžete aj bezplatné Wi-Fi.


18. Apartments Villa Whitehouse StarStarStarStar

Foto: Apartments Villa Whitehouse
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmány Villa Whitehouse sa nachádzajú v Ostrave a ponúkajú záhradu a slnečnú terasu. Národná kultúrna pamiatka Dolné Vítkovice je vzdialená 1,7 km. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


19. Apartman Ostrava 

Foto: Apartman Ostrava
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
100 %

Apartmán Ostrava se nachází v Ostravě a nabízí zahradu a terasu. K národní kulturní památce Vítkovice je to 3,2 km. Ve všech prostorách je zdarma Wi-Fi.

Izby

Apartmán v přízemí
osôb180 - 180 EUR za noc
Apartmán
osôb180 - 180 EUR za noc

20. Vintage apartment 

Foto: Vintage apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Tento apartmán se nachází v Ostravě, 500 metrů od Stodolní ulici a 2,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi.


20 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: